כשצריכים פסיכולוג או פסיכיאטר טוב באמת…

22 ביוני 2010 מאת: admin

לעיתים עולה הצורך בפסיכולוג או פסיכיאטר טובים באמת. מכירים את השלב הזה? היינו רוצים לקבל את הטיפול הטוב ביותר, בייחוד בנקודות הכואבות יותר של החיים.

פסיכולוג או פסיכיאטר לסיוע בכל מצב רגשי

הקליניקה לתמיכה רגשית ונפשית במרכז ד"ר טל הינה קבוצה רחבה של אנשי מקצוע מתחומים שונים.

חשיבותו של המקום הטיפולי כבית

חשיבותו של המקום הטיפולי כבית. צילום אילוסטרציה.

חלקם עוסקים בפסיכולוגיה, חלקם עוסקים בפסיכיאטריה, חלקם מתעסקים בסיוע לאנשים עם קשיים בין אישיים ובעיות של ערך עצמי, חלקם מטפלים בחרדה או דיכאון, חלקם עוסקים בטיפול ובייעוץ זוגיים ומשפחתיים, חלקם עוסקים במגוון הפרעות קשב וריכוז, הפרעות אכילה ועוד.

לכל עניין או בעיה קיים בקליניקה איש מקצוע שזהו תחום התמחותו. המטרה הינה שכל אדם הפונה אלינו יקבל את הייעוץ והתמיכה המקצועיים ביותר, בהתאם לבעיה ממנה הוא סובל, תוך התייחסות מכובדת וידידותית.

לא רק מקום טיפולי – אלא בית

הקליניקה לתמיכה רגשית ונפשית אינה רק מקום טיפולי. אמנת המקום דוגלת בגישה המלווה את האדם במהלך חייו ומאפשרת לו להפיק את המקסימום מעצמו.

הקליניקה חרתה על דיגלה לתת תמיכה וליווי רגשיים כדרך חיים, מעבר לכך שבה אנשי מקצוע שונים המסוגלים לתת מענה לכל בעיה, החל רעיונות כלליים כגון חרדה לאורך החיים ועד מצבים ספציפיים כגון חרדת בחינות.

אמנם בקליניקה אנשי מקצוע מומחים בתחומם, אשר אמונים על מתן פיתרון לבעיות רגשיות שונות, אך ברור כי ניהול מיטבי של העולם הריגשי הוא דרך חיים. במובן הזה מומחי הקליניקה רואים עצמם כמלווים ותומכים לאורך מעגלי החיים השונים.

הצוות בקליניקה מאמין כי ליווי, טיפול ותמיכה צריכים להיות מקצועיים מצד אחד וחשוב לא פחות ידידותיים ובגובה העיניים. כך הקליניקה מהווה במידה רבה סוג של בית תומך ומקדם.

כאשר מתעוררות בעיות, המומחים מאמינים במענה כולל, אשר יוכל לתת פתרון אמיתי ומותאם לבעיה שעלתה.

טיפול של פסיכולוג או פסיכיאטר – גישה של מענה כולל

מכאן הבחירה באנשי מקצוע שונים שלכל אחד תחום עיסוק או מומחיות שונה, כך שלמשל אדם אשר לו הפרעת קשב וריכוז אשר משפיעה גם על הזוגיות שלו, יוכל לקבל טיפול מתאים על ידי פסיכולוג מומחה העוסק בהפרעת קשב וריכוז של המבוגר, אך גם טיפול זוגי או טיפול משפחתי בכדי לסייע לכל המשפחה לחזור לדרך המלך.

המענה הכולל, המקצועי מצד אחד והחם והידידותי מצד שני, מייחד את מרכז ד"ר טל ומבדיל אותם ממקומות אחרים. במרכז מועסקים פסיכיאטרים מנוסים וכן פסיכולוגים בעלי רקע מקצועי מרשים.

אודות המרכז

המרכז הוקם בשנת 2007 על ידי הפסיכיאטר ד"ר אילן טל, שחזונו היה למצוא לכל אדם את הדרך הנכונה לו. ד"ר טל וצוותו מאמינים כי טיפול טוב, הינו טיפול שהמטפל והפונה טווים יחדיו.

כך שבין אם יש לו צורך בטיפול קצר מועד (טיפול נקודתי וקצר), ובין אם מדובר בליווי ריגשי כדרך חיים, לשמירה על בריאות הנפש שלכם, בקליניקה התקבצו אנשי מקצוע שונים אשר יודעים לתמוך ולטפל גם בדרך זו וגם בדרך זו.


תגובות

20 תגוובת על ”כשצריכים פסיכולוג או פסיכיאטר טוב באמת…“
 1. מאת orit:

  לא יפה להגיד את זה אבל חבל וכואב שזה רק לעשירים בלבד אני לדוגמא זקוקה לטיפול טוב ומקצועי אבל כלכלית אין לי אפשרות אז אין טיפול פשוט לא! תתמודדי

 2. מאת הילית:

  שלום רב לך,
  אני חושבת שיש אפשרות לטיפול ללא עלות או בעלות נמוכה. נסי לבדק במרפאה לבריאות הנפש באזורך או בעמותות שעוסקות בבעיה ספציפית-אולי הבעיה שלך מקבלת שם מענה. גם בקופות החולים ניתן לקבל טיפול בעלות נמוכה יחסית.
  בהצלחה,
  ד"ר הילית ברודסקי

הוספת תגובה

עליך להתחבר בכדי להוסיף תגובה.